• Welcome to OS2World OLD-STATIC-BACKUP Forum.
 

News:

This is an old OS2World backup forum for reference only. IT IS READ ONLY!!!

If you need help with OS/2 - eComStation visit http://www.os2world.com/forum

Main Menu

South Europe chat topic

Started by WarpWorld, 2010.08.22, 18:44:58

Previous topic - Next topic

WarpWorld

Hey South Europeans are you alive  ???

WarpWorld

Srecna nova godina i nadolazeci bozicni praznici  ;)

hecom

Da smo Istočna Europa možda bi bili malo živahniji. Povremeno zaželim "domaći" jezik na forumu, ali postova je sve manje.
Ja sam probao ecs 2.1 instalirati na Thinkpad SL500 uz AHCI, ali uspjelo je tek kad sam u biosu pogasio neke postavke (kameru, BT..) ne sjećam se više točne kombinacije. Na T60 očekivano rade sva dugmeta. Na stolnom računalu ne ide, ruši se kod ACPI-ja, koji se izgleda ne uspijeva isključiti u postavkama prije instalacije. Dvojka zato uredno i uspješno radi.
Pozdrav svim OS/2 korisnicima iz ex-Juge ma gdje bili.

xchris

Quote from: fjr on 2011.07.30, 22:18:22
Quote from: WarpWorld on 2011.07.30, 16:54:38
Kalimera! I don't speak greek, but understand a little because I had holidays there.What's with OS/2 and open-source community there?

Never met an OS/2 guy in Greece. Seems that all Greek OS/2 and eCS users are in GB, australia, or the US.

μολίς τώρα είδα το topic... γεια και απο μένα!

WarpWorld

Hi Mr Hecom  ;D
Jest da ih vise ima u East Europe,ali nesto ih na forumu nisam video osim spamera,jer bi u protivnom njihova User grupa odavno bila formirana...Cuo sam da Rusi prave nekakve reinkarnacije ovog sistema, ali legalnost istih se dovodi u pitanje. U zadnje vreme se igram Linuxom...Pozdrav

Γεια σας Έλληνες μέλη του φόρουμ ;)